Dla Projektantów

Nie jesteśmy pośrednikiem na linii projektant – producent, nie jesteśmy kolejnym multibrandem. Od kontaktu z zespołem Dappo dzieli Cię jeden uścisk dłoni.

Sami bezpośrednio czuwamy nad każdym etapem tworzenia naszych kolekcji. Dzięki temu możemy oferować indywidualne podejście do każdego projektu. Nie istnieje w naszych głowach “nie da się”.

Przestrzeń, która inspiruje

Tworząc Dappo Lab postanowiliśmy sięgnąć do korzeni i połączyć ponownie projektanta z klientem w ramach wspólnej przestrzeni. Efektem tego jest dedykowana strefa dla projektantów. Daje ona możliwość zarówno bezpośredniego kontaktu z materiałami, jak i też co-worku w ramach przygotowanej przestrzeni do pracy. Dzięki temu możesz nie tylko pokazać klientowi bezpośrednio efekt swojej pracy projektowej, ale również da Ci to szansę wymiany doświadczeń z innymi projektantami i projektantkami wnętrz.

W Gdańsku czeka na Ciebie Magda, która dzięki doświadczeniu w pracy projektantki zapewni Ci komfort korzystania z rozwiązań DappoLAB oraz odpowie na pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości przy wdrażaniu naszych mebli do projektowanej przez Ciebie przestrzeni.

Próbniki

Szukasz odpowiedniego materiału? Zapraszamy do Dappo Lab. W naszym gdańskim salonie sprawdzisz szeroką gamę materiałów naszych partnerów.

Nietypowe zlecenie? Daj nam znać — postaramy się dla Ciebie ściągnąć materiały, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki Strefie Projektanta Twoja praca będzie łatwiejsza, a jej efektem będzie to, co jest sercem Dappo — piękniejszą przestrzeń wokół nas.

Strategia dla projektantów

Zaufane relacje ze zdolnymi ludźmi to ważne ogniwo w naszej firmie. Współpracujemy od wielu lat z wyjątkowymi projektantami i ciągle nam mało. Dlatego chętnie poznamy Ciebie. Dołącz do drużyny, którą napędza design i odważne pomysły. Odwiedź nasz showroom DappoLAB i porozmawiajmy o tym, co pięknego możemy razem stworzyć.

Co oferujemy projektantom i architektom?

  • współpracę opartą o zaufane relacje
  • wsparcie merytoryczne naszych doświadczonych specjalistów
  • zestawy projektowe, próbniki i modele do pobrania
  • cykliczne warsztaty i spotkania kreatywne
  • możliwość skorzystania ze strefy projektanta na potrzeby omówienia projektu z inwestorem
Skontaktuj się z nami

Materiały dla projektantów

Czas zabrać się do pracy i sprawdzić kolekcje Dappo. Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze materiały do pobrania. Modele 3D, karty produktowe — wszystko po to, aby ułatwić Ci prace. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych materiałów wystarczy nas odwiedzić w Dappo Lab bądź się z nami skontaktować — sprawdź numer w zakładce Kontakt.