Ferro (L) – DAPPO

Kolekcja: Ferro (L)

Ferro w języku hiszpańskim oznacza zarówno żelazo, jak i kotwicę. Określa więc coś mocnego, coś stałego. Chcemy, żeby taką stałością była dla was kolekcja Dappo Ferro. Jej projektant – Jacek Suszek połączył piękno i żar kultury iberyjskiej z jakością i rzemiosłem wprost z Mazur.

„Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość, która nie jest drobnostką” – te słowa Michała Anioła idealnie oddają cały proces twórczy i realizację kolekcji Ferro. Ta kolekcja to nie tylko wysokiej jakości materiały. To 25 lat doświadczenia, użyteczność bazująca na zrozumieniu potrzeb ludzi i odważne eksperymenty inspirowane naturą.

Kolory kolekcji

Przestrzenie, w których przebywamy, powinny odzwierciedlać naszą osobowość. Wsłuchaj się w siebie i wybierz kolory bliskiej Twojej naturze. Kolekcja Ferro prowadzi Cię do pustynnej oazy.
Paleta kolorystyczna została stworzona do wnętrz o eleganckim i nowoczesnym charakterze. Inspirowana jest naturalnymi ciepłymi odcieniami skał, pustynnego piasku z odrobiną czarnych niczym spalona słońcem ziemia akcentami. Przełamaniem kolorystycznym jest niebieski symbolizujący ukojenie przy źródle w zaciszu palm daktylowych.

Meble z kolekcji Ferro (L)

Zaprojektowano przez

suszek studio

Jacek Wojtek Suszek

Absolwent Wydziału Sztuki na UWM w Olsztynie i na ASP w Poznaniu. Po otrzymaniu dyplomu w 1997 roku, rozpoczął swoją działalność jako projektant form przemysłowych i identyfikacji wizualnej, współpracując z firmami polskimi i zagranicznymi W 2004 roku otworzył wzorcownię, prototypownię własnych projektów, pracującą na rzecz innych producentów. W 2006 roku stworzył autorską kolekcję mebli Suszek Design, którą dystrybuuję po dzień dzisiejszy na rynkach europejskich. jego projekty można spotkać w takich obiektach jak : Hiltot OVO Wrocław 2015, Willa Port Ostróda 2010, 2015 rok, Hotel Krasicki na podzamczu w Lidzbarku Warmińskim 2012 rok, Hotel na Wyspie Ptasiej w Mikołajkach 2013, IBIS Styles- Alicja w Krainie Czarów w Wrocławiu 2014, Hotel Jakuszyce w Szklarskiej Porębie 2015, Novotel Airport Warszaw 2015, HIlton Warszawa 2018, Hilton Old Tower Gdańsk 2018, Grano Hotel w Gdańsku 2017 i Hotel Andersja w Poznaniu 2018 i w wielu innych obiektach. Jego projekty otrzymywały wielokrotnie nagrody i wyróżnienia: Diamenty Meblarstwa, Dobry Wzór IWP i inne..
Dappo 2022. All rights reserved
Website by Panda Marketing