Geometria – DAPPO

Kolekcja: Geometria

GEOMETRIA to zdecydowanie największe i najbardziej eleganckie układy dostępne w kolekcji Dappo. Dzięki trzem nieregularnym bryłom i minimalistycznej formie każda z dostępnych konfiguracji w subtelny sposób dopełni piękna wnętrza w którym się znajdzie.
Forma mebla jest niezwykle prosta, brak tu zbędnej dekoracji. Idealne proporcje biorą się z niemal inżynierskiej ergonomii, konstrukcji oraz sposobu łącznia brył. Stąd nazwa kolekcji – Geometria.

Meble z kolekcji Geometria

Zaprojektowano przez

Oyster

Wojciech Barański

Absolwent ASP w Poznaniu na kierunku wzornictwo przemysłowe. Od 22 lat zawodowo zajmuje się projektowaniem mebli. Od 2004 roku zajmuje stanowisko Head of Design Departament w Oyster.pl. W swojej pracy zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem przestrzeni. Pola działania to architektura, architektura wnętrz, scenografia, wystawiennictwo, wzornictwo przemysłowe (głównie mebel), opakowania (dawniej). Często jego projekty trudno przyporządkować do tradycyjnej branży, łączą branże lub są pomiędzy nimi. Zafascynowany procesem tworzenia. W swoich projektach stawia na to, by każdy zaprojektowany przeze niego mebel był: dobrze skonstruowany, funkcjonalny i piękny. Jest bowiem wierny triadzie - forma, funkcja i konstrukcja. Jako że jest przede wszystkim artystą, dąży do tego, żeby projektowane przez niego obiekty były przede wszystkim piękne. Inspiruje go podróżowanie, przemieszczanie się, obserwacja świata, ludzi, fotografia.
Dappo 2022. All rights reserved
Website by Panda Marketing